Track&Safety by Tuning bezpečně!

V rámci projektu Tuning bezpečně! nejen předáváme informace z oblasti tuningu, ale také nabízíme možnost zlepšit se v řidičských dovednostech.

Seriál akcí s názvem Track&Safety přináší to nejcennější, co může běžný řidič, začátečník i zkušený, získat. A to praxi v jízdě mimo silnici, kdy se pod vedením zkušených lektorů naučí zvládat krizové situace a běžný provoz pro něho pak bude mnohem snadněji zvládnutelný.

Přínos těchto akcí je o to větší, že se na každé z nich účastníci setkají s naprosto odlišnými podmínkami. Na závodním okruhu získají zkušenosti s vyšší rychlostí, brzdným účinkem a manévrováním na široké a hladké silnici. V centru bezpečné jízdy se naopak v nízké rychlosti naučí zvládat automobil ve smyku, ke kterému jim pomůže kluzná plocha i další překážky. A na offroadové dráze si zase vyzkouší rozsáhlé možnosti náklonů a správné manévrování na hranici fyziky.

Kalendář akcí

28. 2.  /  Autodrom Most - zrušeno z důvodu stavebních prací na Autodromu Most. Oficiální vyjádření vedení Autodromu najdete zde.

březen / Autodrom Sosnová

duben / Advantureland Bělá pod Bezdězem

 

Track&Safety by Tuning bezpečně!