Crystal Cruisers jsou partnerem projektu

Crystal Cruisers - partner Tuning bezpečně!

V rámci projektu Tuning bezpečně! upozorňujeme na to, že kvalitní tuning automobilů nesnižuje jejich bezpečnost. Naopak, profesionální úpravy zvyšují výkon a zlepšují jízdní vlastnosti, a tím i podporují vyšší bezpečnost při jízdě. To je velmi důležité, protože na tuningovém trhu lze nalézt kromě mnoha odpovědně postupujících subjektů také prodejce podřadných nebo ilegálních produktů.

Tuning jako takový však není jenom o vysokém výkonu nebo kvalitních brzdách, ale také o vzhledu, třeba o dobré ochraně laku. Pro letošní rok se toho na Project Car projektu Tuning bezpečně! chopila společnost Crystal Cruisers.

Na Octavii RS se tak aplikoval keramický povlak Tenzi Quartz a na discích a třmenech je keramická ochrana od Kamikaze Collection. Po keramické ochraně se sáhlo z jednoho prostého důvodu.  Je odolnější a lesklejší oproti standardním voskovým ochranám.

Koneckonců se na celé auto budete moci brzy podívat při různých příležitostech. Vše vygraduje na letošním Escape6 Prague Car Festival, kde si o auto budete moci i zasoutěžit. A kdo ví, třeba se štěstí usměje právě na vás a vy se stanete majitelem tohoto jedinečného stroje, který jinde na světě nepotkáte.